Nezini, kā jautri pavadīt dienu ar bērniem? Piedalies jaunajā piedzīvojumā visai ģimenei - pārbaudījumu istabā "Jampadracis muzejā". Latviešu vēstures priekšmetu ekspozīcija, autentiski priekšmeti un senā kultūra, taču ne viss šeit ir kārtībā. Vēl ļaunāk - haosā aizcirtās istabas durvis...

20,00 €
Ir noliktavā

Jaunajiem aģentūras spiegiem ir dots uzdevums pabeigt to, ko ir iesācis slavenais spiegs "007". Atrodi un atšifrē pagātnes ziņu un izglāb pasauli, jo slepenā operācija grandiozā sprādziena novēršanai būs jau pavisam drīz.

14,00 €
Ir noliktavā

Vienā mirklī jūs nonākat maģiskā pagātnē, kur nešķīsti mošķi un spoki apsēduši muižu. Iesprostotiem laikā jums draud palikšana tur, kur pēdējo maltīti baudījusi muižnieka ģimene. Neviens neizdzīvoja… Ja vienas stundas laikā nespēsiet sevi atgriezt tagadnes realitātē, arī jums tas būs pēdējais gājiens, kļūstot par vienu no nešķīsteņiem. 

20,00 €
Ir noliktavā

Ņem līdzi savējos, lai neparasto piedzīvojumu izbaudītu kopā! Spēle "Eksperiments" būs oriģināla ideja kopābūšanai - ģimenes vai draugu atpūtai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, kā arī saliedējošam pasākumam darba kolektīvā. 

35,00 €
Ir noliktavā

To, kas agrāk bija pieejams datoru ekrānos, tagad var piedzīvot realitātē - divatā vai jautrā kompānijā kopā ar tuviniekiem vai draugiem! Spēle būs neikdienišķa ideja romantiskai kopābūšanai, ģimenes atpūtai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, saliedējošam pasākumam vai dāvanai svētkos.

35,00 €
Ir noliktavā

Ar savu juteklisko un pavedinošo dabu, erotiskā fotogrāfija ir mākslas veids, kur fotogrāfs rūpīgi veido attēla kompozīciju, lai rezultātā iegūtu mākslinieciskas un jutekliskas fotogrāfijas. 

130,00 €
Ir noliktavā

Zirgi ir brīnišķīgi, gudri un graciozi dzīvnieki. Nodarbība ar zirgu svaiga gaisā palīdzēs Tev iegūt labu sportisku formu, relaksēties no ikdienas darbiem, atgūt iekšējo mieru un prieku, kā arī sniegs iespēju ar tiem sadraudzēties.

20,00 €
Ir noliktavā

Dāvā sev stilīgas individuālās fotogrāfijas, romantiskus foto ar mīļoto vai priecīgus ģimenes un draugu foto, izbaudot fotosesiju ar tematiskām dekorācijām! Kvalitatīvās bildes būs vērtīgs papildinājums Tavam fotoalbumam.

60,00 €
Ir noliktavā

Uzdāvini iespēju sev, kādam Tev mīļam cilvēkam vienatnē vai varbūt kopā ar Tevi pavadīt laiku fotokameras zibšņos un iegūsti sev stilīgas individuālās fotogrāfijas, romantiskus foto ar mīļoto vai priecīgus ģimenes un draugu foto, izbaudot fotosesiju ar tematiskām dekorācijām pie profesionāla fotogrāfa no "FOTOSTUDIJAS.LV"! 

100,00 €
Ir noliktavā
Rādīt 1 - 9 of 9 vienības

Ritināt uz augšu