Produktu saraksts pēc ražotāja SIA City SPA

Rekvizīti:

SIA City SPA
Reģ.Nr. 40203010751
Jur.adrese. Maskavas iela 291/5-1, LV - 1063
Pakalpojuma sniegšanas vieta - A.Briāna iela 14
www.cityspa.lv
info@cityspa.lv
20694948

Piešķiļ romantikas dzirkstelīti savām attiecībām!  Atklāj jaunas sajūtas kopā ar savu mīļoto cilvēku skaistuma studijā CitySPA, pašā Vecrīgas sirdī! Romantiska sveču gaisma, relaksējoša mūzika, reibinošs aromāts..rožlapiņas..dzirkstošs dzēriens..šis aizraujošais SPA ceļojums liks sakustēt tauriņiem vēderā… 

110,00 €
Ir noliktavā

Piešķil romantikas dzirkstelīti savām attiecībām! Atklāj jaunas sajūtas kopā ar savu mīļoto cilvēku masāžas studijā "CitySPA"! Romantiska sveču gaisma, relaksējoša mūzika, reibinošs vaniļas aromāts, rožlapiņas, dzirkstošs dzēriens… Šis aizraujošais SPA ceļojums liks atkal sajust tauriņus vēderā!

110,00 €
Ir noliktavā

Piparmētru – šokolādes rituāls atmodinās un vairos Tavu dzīvesprieku! Īpaši piemērots drēgniem ziemas vakariem! Ļauj savam ķermenim pastaigāties paradīzē, kas piepildīta ar gardu rūgto šokolādi un atspirdzinošo piparmētru! Baudi droši, jo tas viss nesatur kalorijas! 

65,00 €
Ir noliktavā

Piparmētru – šokolādes rituāls atmodinās un vairos Tavu dzīvesprieku! Īpaši piemērots drēgniem ziemas vakariem! Ļauj savam ķermenim pastaigāties paradīzē, kas piepildīta ar gardu rūgto šokolādi un atspirdzinošo piparmētru! Dali šo debešķīgo valdzinājumu kopā ar sev tuvu un mīļu cilvēku. Kopā būšana vienā masāžas telpā radīs neaprakstāmas sajūtas! Baudi...

110,00 €
Ir noliktavā

Iespēja izbaudīt ko nebijušu! Tā nav tikai masāža, tas ir īsts sajūtu piedzīvojums: būt divatā ar īpašu cilvēku, baudīt aromterapiju, malkot tēju, atslābināt nogurušās pēdiņas īpaši sagatavotās piena vanniņās un gatavoties masāžas mākslai, kas ir īsts baudījums dvēselei un garam! Ļaujies masāžas burvībai!

110,00 €
Ir noliktavā

Uzmundrini ķermeni un garu kopā ar kaislīgo zemenīti un dabīgo šokolādi! SPA rituāls paredzēts 1 personai. Smarža, ritmiskas melodijas, sveču gaisma ļaus aizmirst ikdienas rūpes un steigu, ļaujot vienkārši ķert mirkli! 

65,00 €
Ir noliktavā

Uzmundrini ķermeni un garu kopā ar kaislīgo zemenīti un dabīgo šokolādi! SPA rituāls paredzēts gan 1 personai, gan pārim, tādēļ gūt mieru un harmoniju varēsi kopā arī ar mīļoto cilvēku! Smarža, ritmiskas melodijas, sveču gaisma ļaus aizmirst ikdienas rūpes un steigu, ļaujot vienkārši ķert mirkli! 

110,00 €
Ir noliktavā
Rādīt 1 - 7 of 7 vienības

Ritināt uz augšu