Produktu saraksts pēc ražotāja Pašnodarbinātā persona Diāna Leibča

Rekvizīti:

Pašnodarbinātā persona Diāna Leibča
Reģ.nr. 191072-12338, 
Jurid.adrese: Rīga, A.Čaka 55-425,LV-1011
Pakalpojuma sniegšanas vieta: A.Čaka 55-425, Rīga, Viesnīcā "VIKTORIJA"
Tel. 29637925
Darba laike: P-Pk 10:00-19:00, S 10:00-16:00

lapā

Abhuanga tā ir relaksējoša un dziednieciska masāža. Tā ir visa ķermeņa masāža ar siltu eļļu(ķermeņa ieeļošana). 

50,00 €
Ir noliktavā

Karaliskais bambuss ir unikāls augs, kuram piemīt spējas atjaunot iņ un jaņ enerģiju līdzsvaru ķermenī, tādēļ masāžai ar bambusa nūjiņām ir spēcīga, biostimulējoša iedarbība, kas vienlaicīgi relaksē un tonizē visu ķermeni. Smelies dabas enerģiju, stiprini veselību un ļaujies eksotiskam piedzīvojumam! 

30,00 €
Ir noliktavā

Procedūra sastāv: Aroma pilings Hialuronskābes  ievadīšana ar EMS (elektriskā  muskuļu stimulācija) Aromaliftings MV (mikrovibrācija) Nāves jūras dubļu sejas maska Rožūdens Dabīgs sejas krēms Acu zonas apstrāde ar hialuronskābi  ar mikro vibrāciju

25,00 €
Ir noliktavā

Ikviens dāvanas saņēmējs ir atšķirīgs – ar savu raksturu, gaumi un īpašiem hobijiem un interesēm. Ja neesi drošs par konkrētas dāvanas izvēli vai gribi  uzdāvināt arī iespēju izpētīt un izvēlēties pašam gaviļniekam, uzdāvinot Dāvanu karti! Dāvanu kartes īpašnieks varēs palutināt sevi ar kādu no 7 dažādām ķermeņa masāžām.

50,00 €
Ir noliktavā

Greipfrūts ir viens no iedarbīgākajiem dabiskajiem antidepresantiem, turklāt tas lieliski novērš novecošanās pazīmes, nostiprina imūnsistēmu un asinsvadus, kā arī intensīvi mitrina ādu.

50,00 €
Ir noliktavā

Čampi masāža ir viena no Ājurvēdiskās masāžas veidiem. Senā indiešu galvas masāža «champi» ir pazīstama jau piecus gadu tūkstošus un veiksmīgi tiek izmantota arī mūsdienās kā dziedniecības un relaksācijas metode gan Indijā, gan arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē ”Piepildīšana ar enerģiju”.

20,00 €
Ir noliktavā

Austrumos tic akmeņu maģiskajam spēkam, jo akmens sevī nes daudz informācijas. Karsto akmeņu masāžā lieto dažāda izmēra neapstrādātus akmeņus, tos mainot un piemērojot dažādām ķermeņa daļām - mugurai, kaklam, sejai, rokām, kājām, pirkstiem... Tas līdzsvaro, atbrīvo un pozitīvi uzlādē organismu .

25,00 €
Ir noliktavā

Austrumos tiek uzskatīts, ka cilvēka mugurai ir liela ietekme uz veselību un dzīvi, mugurā atrodas mugurkauls, kurš simbolizē cilvēka dzīves un misijas ceļu. 

20,00 €
Ir noliktavā

Šajā procedūrā tiek izmantoti melnie māli, kas attīrīs Jūsu muguru no pinnēm un mugura kļūs samtaina un maiga kā mazam bērnam.

30,00 €
Ir noliktavā
Rādīt 1 - 9 of 13 vienības

Ritināt uz augšu