Produktu saraksts pēc ražotāja SIA Activ & SPA

Rekvizīti:

Activ & SPA SIA
Reģ. nr. 40103645235,
Jurid.adrese: Dzegužu iela ½-4, Rīga, LV-1007

 

Pakalpojuma sniegšanas vieta:
Baltā ielā 7- 501, RĪGĀ  
Maskavas 42-22, RĪGĀ

Darba laiks:
Pirmdien – Piektdien – 8.00–20.00
Sestdien – 9.00-17.00
Svētdien – 8.30-18.00 


www.activspa.lv


29157486


activspa@inbox.lv


 

Vairāk
lapā

Sambahana ir vispamatīgākā no visām ajurvēdas visa ķermeņa masāžām. Tās nosaukums sanskritā nozīmē "glāstīt". Sambahana ietver visu ķermeņa daļu masāžu izmantojot lielu daudzumu siltas eļļas.

45,00 €
Ir noliktavā

Ne velti masāžas nosaukums ir "čampi", kas tulkojumā no sanskrita nozīmē "piepildīt ar enerģiju", tādēļ masāžas kustības notiek pa galvas, sejas, ausu, plecu, kakla un roku enerģētiskajiem punktiem un to iedarbība ir vērsta uz enerģijas līdzsvarošanu.

30,00 €
Ir noliktavā

Izmēģini brīnišķīgu skaistumkopšanas procedūru, kura uzlabo ne tikai ārējo izskatu, bet arī pašsajūtu un garastāvokli! Atslābinošā ”Green Tea” procedūra ir spēcīgs antioksidantu avots, kas palīdz uzturēt jauneklīgu augumu un garu.

45,00 €
Ir noliktavā

Izmēģini brīnišķīgu skaistumkopšanas procedūru, kura labvēlīgi ieteikmē ne tikai izskatu, bet arī veselību!

45,00 €
Ir noliktavā

Samazina un pārtrauc matu izkrišanu , veicina matu augšanu /tie kļūst biezāki, spēcīgāki un veselīgāki/. Izmantojama gan profilaktiskos nolūkos , gan ārstniecībai.

44,00 €
Ir noliktavā

Dāvanu karte ir piemērota ikvienam, kas vēlas , lai iepriecinātu savu vīru vai citu mīļoto, patīkama un noderīga procedūra!

80,00 €
Ir noliktavā

Muguras, plecu zonas un kāju pēdu masāža – veselības un labsajūtas aromaterapeitiska procedūra, kas iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu un sniedz tūlītēju atvieglojumu.

45,00 €
Ir noliktavā

Izteikti vīrišķīga procedūra ar cēlā titāna klātbūtni, kas rūpēsies par ādas bojājumu ātru sadziedēšanu un ādas mitruma līmeņa ievērojamu paaugstināšanu un noturību. Līnija ar izteikti vīrišķīgu aromātu, kura pamatā ir svaiguma notis, kas bagātinātas ar zemes un koksnes niansēm. Īpaši ieteicams arī vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu.

45,00 €
Ir noliktavā

Presoterapija (vai aparāta  masāža) aktīvi iedarbojas uz organisma sistēmu, izvada liekos šķidrumus un toksīnus, veicina audu barošanas un attīrīšanas procesu intensifikāciju. Tādējādi masāžai ir dziļa atveseļojošā ietekme uz organismu, kura pamatojas uz diviem mehānismiem: audu fizioloģiskā drenāža un masāžas ārstnieciskā iedarbība.  

44,00 €
Ir noliktavā
Rādīt 1 - 9 of 36 vienības

Ritināt uz augšu