Visvairāk pirkts

lapā

Vaksācija tiek veikta ar profesionāliem kosmētiskajiem līdzekļiem. Salona meistari sniedz individuālu pieeju katram klientam, lai maksimāli samazinātu nepatīkamas izjūtas procedūras laikā. Lieliska iespēja tikt pie gludas un samtaini maigas ādas uz ilgāku laiku! 

22,00 €
Ir noliktavā

Jaunajiem aģentūras spiegiem ir dots uzdevums pabeigt to, ko ir iesācis slavenais spiegs "007". Atrodi un atšifrē pagātnes ziņu un izglāb pasauli, jo slepenā operācija grandiozā sprādziena novēršanai būs jau pavisam drīz.

14,00 €
Ir noliktavā

Sagaidi vasaru ar ideālu augumu un augstu pašapziņu! Šobrīd kavitācija ir viena no populārākajām un efektīvākajām figūras korekcijas procedūrām. Pateicoties infrasarkanajam starojumam un limfodrenāžas zābakiem, āda kļūs elastīga, mazināsies liekie tauku uzkrājumi un "apelsīna miziņa".

55,00 €
Ir noliktavā

Uzmundrini ķermeni un garu kopā ar kaislīgo zemenīti un dabīgo šokolādi! SPA rituāls paredzēts 1 personai. Smarža, ritmiskas melodijas, sveču gaisma ļaus aizmirst ikdienas rūpes un steigu, ļaujot vienkārši ķert mirkli! 

65,00 €
Ir noliktavā

Čampi masāža ir viena no Ājurvēdiskās masāžas veidiem. Senā indiešu galvas masāža «champi» ir pazīstama jau piecus gadu tūkstošus un veiksmīgi tiek izmantota arī mūsdienās kā dziedniecības un relaksācijas metode gan Indijā, gan arī citur pasaulē. Sanskrita tulkojumā Champi nozīmē ”Piepildīšana ar enerģiju”.

20,00 €
Ir noliktavā

Dāvā sev stilīgas individuālās fotogrāfijas, romantiskus foto ar mīļoto vai priecīgus ģimenes un draugu foto, izbaudot fotosesiju ar tematiskām dekorācijām! Kvalitatīvās bildes būs vērtīgs papildinājums Tavam fotoalbumam.

60,00 €
Ir noliktavā

Procedūra tiek veikta ar profesionāliem vaksācijas līdzekļiem, lai nodrošinātu Tev maksimālu komfortu gan procedūras laikā, gan pēc tās un netraumētu ādu. Salona meistari parūpēsies par individuālu pieeju tieši Tev, lai maksimālu samazinātu nepatīkamas izjūtas procedūras laikā.

25,00 €
Ir noliktavā

Piparmētru – šokolādes rituāls atmodinās un vairos Tavu dzīvesprieku! Īpaši piemērots drēgniem ziemas vakariem! Ļauj savam ķermenim pastaigāties paradīzē, kas piepildīta ar gardu rūgto šokolādi un atspirdzinošo piparmētru! Baudi droši, jo tas viss nesatur kalorijas! 

65,00 €
Ir noliktavā

Piparmētru – šokolādes rituāls atmodinās un vairos Tavu dzīvesprieku! Īpaši piemērots drēgniem ziemas vakariem! Ļauj savam ķermenim pastaigāties paradīzē, kas piepildīta ar gardu rūgto šokolādi un atspirdzinošo piparmētru! Dali šo debešķīgo valdzinājumu kopā ar sev tuvu un mīļu cilvēku. Kopā būšana vienā masāžas telpā radīs neaprakstāmas sajūtas! Baudi...

110,00 €
Ir noliktavā
Rādīt 1 - 9 of 12 vienības

Ritināt uz augšu